KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11811491
nr 1181 1491
Harald Gallén
(1880-1931), Finland
Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 1907. Olja på duk, 53x64 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:14:55
7/5 20:09:55
Harald Gallén
Läs mer om Harald Gallén